Yandex.Metrika

Staples Kartuş

Yazar: kartonx Kategori: Bilgilendirme Oluşturulan Tarih: 2017-09-06 Okunma: 440
Staples Kartuş

Staples Kartuş: Global olarak 26 farklı ülkeye dağılmış olan Staples markası, ofis ürünleri üretimiyle birlikte ön plana çıkmış bir şirkettir. Hâlihazırda satışa sunduğu baskı cihazlarıyla beraber, performansı yüksek olan baskılar elde edebilmeye olanak sunan marka olmasıyla beraber rakiplerinden sıyrılmayı başarıyor. Ofislerde sık olarak kullanılmasıyla birlikte Staples, cihazların ihtiyacını karşılayacak seviyede kartuş üretimini de gerçekleştiriyor. Kartuş üretimini seri olarak gerçekleştiren bir marka olsa da Türkiye pazarında kartuş satışını güvenilir olarak üstlenen bir firma olmamasından sebepli olarak kullanıcılar sorun yaşayabiliyordu. KarTonX markası olarak güvenilir olarak Staples kartuş satışını üstleniyor olmamızla beraber, sizlerin kısa sürede kartuş satın alabilmesini sağlıyoruz. Kalite standartlarını her zaman yüksek tutuyor olmamızla beraber Staples kartuş ürünlerini satın almada kolaylık sunuyoruz.

Hızlı Alışveriş ile Staples Kartuş Satın Alın

Özellikle ofislerde kullanılıyor olması itibariyle, yüksek bir baskı kapasitesine sahip olan Staples baskı ürünleri için %100 uyumlu kartuşları sizlerle buluşturuyoruz. Staples kartuş tercihlerinizi yaparken ürün uyumunuzu görebilmenize olanak sağlayan alışveriş seçeneklerimizle birlikte mükemmel baskılar elde edebilmenizi sağlıyoruz. Yüksek baskı kapasitesinden ödün vermeden yapacağınız renkli ve renksiz baskı işlemlerinde çözünürlüğün de her zaman sabit kalabilmesini sağlayabiliyorsunuz. Staples çıkışlı kartuş ürünlerin satış temsilciliğini yapıyor olmamızla beraber orijinal Staples kartuş ürünlerini tercihinize sunuyoruz. Satın alacağınız kartuşun cihazınızla uyumlu olup olmadığına mutlaka dikkat etmeniz gerekiyor.

Hızlı Teslimat Seçeneğiyle Staples Kartuş Ürünleri

Staples kartuş ürünlerini sizlere en kısa süre içerisinde teslim edebilmek adına transfer işlemlerini kolaylıkla yapabilmenize olanak sağlıyoruz. Staples markasının geliştirdiği benzersiz kartuş teknolojisiyle birlikte, uzun vadeli olarak kar sağlayabilmeniz de mümkün oluyor. Orijinal Staples kartuş ürünleriyle beraber dijital baskıları kolaylıkla gerçekleştirerek hızlıca aradığınız kalite seviyesini yakalayabilirsiniz. Bitmeye yaklaşan veya tamamen kullanılamayan kartuşlarınızı orijinal ürünlerle destekleyerek yapacağınız baskılarda aynı canlılığı yakalayabilirsiniz. Her pigmentin, verilen komutla eşit oranda kâğıt üzerine basılıyor olması itibariyle kartuşlarda gözle görülür bir fark gözlemleniyor. Orijinal olmasına karşın fiyatları çok yüksek olmayan Staples markalı kartuşları sizler için kolay alışveriş seçeneğiyle buluşturuyor olmamızdan memnun kalacağınız gibi ürününüzün size ulaşmasıyla da memnuniyetinizi tescilleyeceksiniz.

Etiketler: staples