Yandex.Metrika

Bilgilendirme

Brother Kartuş

Oluşturan : 05-Aug-2017 Yazar: kartonx Kategori: Bilgilendirme Okunma: 457 Yorum Yap: 0
Brother Kartuş

Brother Kartuş: Gün içinde çoğu zaman yazıcılara ihtiyaç duyulacak pek çok durumla karşı karşıya gelebilirsiniz. Sürekli elimizin altında olan bu cihazları kullanabilmek için, özel ürünlere ihtiyaç vardır. Kartuş adı verilen bu ürünler, baskı alabilmenizi sağlayan önemli ürünlerdir. Sık bitebilen bu kartuşların sürekli doldurulması ve bu şekilde yazıcının kullanılması gerekecektir. Sürekli kartuş alım işlemleri de bir süre sonra bir sıkıntıya dönüşebilir. İşte bu sıkıntıları tamamen ortadan kaldıran KarTonX her türlü kartuş markasının ayağınıza getirilmesini sağlayan özel bir adrestir.

Brother Toner

Oluşturan : 12-Jul-2017 Yazar: kartonx Kategori: Bilgilendirme Okunma: 502 Yorum Yap: 0
Brother Toner

Brother Toner: 1908 yılında ilk olarak Yasui ismiyle kurulmuş olan şirket, zamana bağlı olarak teknoloji ürünleri üzerine faaliyet gösteren Brother Industries Ltd. adını aldı. Uluslararası bir hizmet anlayışını benimseyen Brother şirketi, ürettiği tonerlerle pazarın en iddialılarından biri haline geldi. Günümüzün toner pazarında en popüler seçenekler arasında yer alıyor olmasıyla beraber Brother toner, dünyanın farklı ülkelerinde yoğun olarak tercih ediliyor. Brother toner açısından yarattığı farkla birlikte, profesyonel olarak baskı yapabilmeye olanak tanıyarak önemli bir ivme kaydetmiş durumda. Toner teknolojisindeki geliştirmeleriyle beraber, müşterilerin işlevsel olarak kullanabilecekleri ürünleri tasarlıyor.

Canon Kartuş

Oluşturan : 05-Aug-2017 Yazar: kartonx Kategori: Bilgilendirme Okunma: 423 Yorum Yap: 0
Canon Kartuş

Canon Kartuş: Lazer yazıcıların ihtiyaçları arasında olan toner, kaliteli ve renkli bir baskı almanın ilk gereğidir. Bu alanda kendi isteklerinizi gerçekleştireceğiniz ve çok memnun kalacağınız sonuçlar ortaya çıkaran pek çok kartuş markası vardır. KarTonX tarafından sunulan kartuş çeşitleri arasında harika sonuçlara ulaşmanızı sağlayacak Canon kartuş çeşitleri de bulunur. Alışverişte yüzünüzü güldüren ürün çeşitleri bulunan site, en kaliteli markaları kendi çatısı altında toplamaya devam etmektedir. Sizlerde KarTonX kalitesini fark etmek için, bizi tercih eden müşterilerimizin arasında yer almalısınız.

Canon Toner

Oluşturan : 12-Jul-2017 Yazar: kartonx Kategori: Bilgilendirme Okunma: 474 Yorum Yap: 0
Canon Toner

Canon Toner: Japonya merkezli teknoloji şirketi olan Canon, dünya devleri arasında yer alıyor. İlk kez mürekkep püskürtme teknolojisini kullanan firma unvanını da elinde bulunduruyor olmasıyla beraber, özel bir marka olduğunu kanıtlıyor. Ürettiği yazıcılarla önemli bir noktada yer alıyor olmasının yanında, uyumlu tonerler de üretiyor. Yazıcılar için olmazsa olmaz bir değere sahip tonerler, kalitelerine bağlı olarak kullanıcılara farklı performans gösteriyorlar. Canon yazıcıya sahip olanlar için üstün performans beklentisini karşılayacak yegane sarf malzemeleri, Canon toner seçenekleridir. Toner seçenekleri arasından uyumlu yazıcı tercih edildiği takdirde, beklentilerin karşılaması mümkün hale gelebilmektedir. Canon toner seçenekleri içerisinden yapılacak doğru tercih neticesinde sadece performans ve kalite açısından değil aynı zamanda bütçe açısından da kullanıcılar memnun kalmaktadırlar.

Develop Kartuş

Oluşturan : 08-Aug-2017 Yazar: kartonx Kategori: Bilgilendirme Okunma: 430 Yorum Yap: 0
Develop Kartuş

Develop Kartuş: Kartuş sıkıntılarını kökten çözmenize olanak sağlayan KarTonX hızlı ve sorunsuz kartuş alışverişlerinizin yeni adresi olacaktır. Özenle seçilen kartuş ve toner modellerini bünyesinde toplayarak, sizlerin işlerinizde en iyi sonuçlara ulaşabilmenizi sağlar. Ürün seçenekleri arasında herkesin övgüyle bahsettiği Develop Kartuş modelleri de vardır.

Develop Toner

Oluşturan : 19-Jul-2017 Yazar: kartonx Kategori: Bilgilendirme Okunma: 434 Yorum Yap: 0
Develop Toner

Develop Toner: Türkiye pazarında yakından tanınan bir marka olmasa da Develop, ürettiği yazıcı ve tonerlerle birlikte pazarın önemli isimlerinden birisi haline geliyor. Develop markalı tonerler ile birlikte, fiyat performans açısından oldukça verimli baskılar elde edebilmek mümkün oluyor. Develop toner teknolojisi üzerinde yaptığı çalışmalarla müşteri memnuniyetini hedef aldığı gibi aynı zamanda düşük maliyetiyle üst düzey bir çalışma yapmayı da hedef alıyor. Develop toner satın almak isteyenler için, tonerin ne derecede kaliteli olduğu her zaman bir merak konusu haline geliyor. Kaliteli toner satın almak isteyen müşterilerimize, KarTonX olarak benzersiz ürünleri sunuyoruz. Beklentileri hem performans açısından hem de fiyat açısından karşılamayı başaran toner ürünleriyle beraber, yazıcılarınızı efektif olarak kullanabilme imkânı sağlıyoruz.