Yandex.Metrika

En Son Bloglar

Rss

Xerox Kartuş

Oluşturan : 06-Sep-2017 Yazar: kartonx Kategori: Bilgilendirme Okunma: 565 Yorum Yap: 0
Xerox Kartuş

Xerox Kartuş: Teknoloji firması olarak müşterilerine ağırlıklı olarak; fotokopi makineleri, tarayıcılar ve yazıcılar sunmaktadır. ABD menşeli bir firma olması itibariyle günümüzde pazar payını oldukça genişletmiş durumdadır. Xerox markasının yaptığı çalışmalar neticesinde geliştirdikleri ürünlere özel yazılım bütünleşmiş edilmiştir. Basılı halde olan kâğıttan kelime aramaya olanak tanıyan kendisine özel yazılımının yanında, yapılan baskıların her zaman mükemmel olması sağlanmış durumdadır. Xerox kartuş modelleri, kalite standartlarının üzerinde olmakla birlikte aynı zamanda yeni nesil teknolojiyle üretiliyorlar. Zaman içerisinde azalan kartuşun yenilebilmesi için kartuş modellerini, cihazlara uyumlu olarak geliştiren Xerox markası, enerji tasarruflu ürünlerini kullanıma sunuyor. Alışılagelmiş kartuş teknolojisinden daha farklı olarak Xerox kartuş modelleriyle beraber benzersiz bir basım gerçekleştirilebiliyor.

Utax Kartuş

Oluşturan : 06-Sep-2017 Yazar: kartonx Kategori: Bilgilendirme Okunma: 523 Yorum Yap: 0
Utax Kartuş

Utax Kartuş: Sahip olduğu üstün hizmetle birlikte sunduğu ürünleriyle beraber de bir dünya markası olarak baskı ürünleri sıralamasında ön plana çıkıyor. Kaliteli ürünleri sunuyor olmasıyla beraber ürünlerin ihtiyacını karşılayacak düzeyde kartuş üretimi de gerçekleştiriyor. Utax kartuş satın almak isteyen kullanıcıların tercih edecekleri modeli seçme konusunda pratik anlamda sorun yaşamalarının önüne geçmemizle beraber Utax markasına ait satış gerçekleştiriyoruz. KarTonX olarak Utax kartuş seçeneklerimiz içerisinden, cihazlarınızla uyumlu olan modele ulaşabilmenizi sağlıyor olmamızla beraber her zaman hizmet seviyemizi geliştirmek için çalışıyoruz. Performansından memnun kalacağınız kartuşlar ile birlikte yapacağınız baskılarla üst düzeyde bir kaliteye ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Benzersiz baskılar yapabilmeniz için gerekli olan kartuş ürününe sizlerin kısa sürede erişim sağlayabilmesini mümkün kılmamızla beraber ihtiyaçlarınız için ideal çözümleri üretiyoruz.

Toshiba Kartuş

Oluşturan : 06-Sep-2017 Yazar: kartonx Kategori: Bilgilendirme Okunma: 632 Yorum Yap: 0
Toshiba Kartuş

Toshiba Kartuş: Japon teknoloji şirketi olarak 1939 yılından beri aktif olarak hizmet veriyor olmasıyla beraber günümüzde dünyanın en önemli üreticisi konumunda da yer alıyor. Kompakt ürünler oluşturmasıyla beraber Türkiye pazarında popülerliği oldukça artan Toshiba, popüler olarak kullanılıyor olması itibariyle ürünleri için gerekli sarf malzemelerini de üretiyor. Kartuş teknolojisinde yaptığı geliştirmelerle baskı sayısının yüksek seviyede olmasını sağlayan marka, aynı zamanda bir o kadar da efektif olarak baskı yapabilme olanağına sahip. Toshiba kartuş seçenekleriyle beraber, üstün püskürtme sağlanabiliyor olduğundan dolayı kullanıcıların büyük bir bölümü Toshiba markasını tercih ediyor. Ürünlerinizle uyumlu olan Toshiba kartuş modellerini tercih etmenizle beraber, eşsiz kalite standartlarını yakalayabilmeniz mümkün hale geliyor.

Staples Kartuş

Oluşturan : 06-Sep-2017 Yazar: kartonx Kategori: Bilgilendirme Okunma: 422 Yorum Yap: 0
Staples Kartuş

Staples Kartuş: Global olarak 26 farklı ülkeye dağılmış olan Staples markası, ofis ürünleri üretimiyle birlikte ön plana çıkmış bir şirkettir. Hâlihazırda satışa sunduğu baskı cihazlarıyla beraber, performansı yüksek olan baskılar elde edebilmeye olanak sunan marka olmasıyla beraber rakiplerinden sıyrılmayı başarıyor. Ofislerde sık olarak kullanılmasıyla birlikte Staples, cihazların ihtiyacını karşılayacak seviyede kartuş üretimini de gerçekleştiriyor. Kartuş üretimini seri olarak gerçekleştiren bir marka olsa da Türkiye pazarında kartuş satışını güvenilir olarak üstlenen bir firma olmamasından sebepli olarak kullanıcılar sorun yaşayabiliyordu. KarTonX markası olarak güvenilir olarak Staples kartuş satışını üstleniyor olmamızla beraber, sizlerin kısa sürede kartuş satın alabilmesini sağlıyoruz. Kalite standartlarını her zaman yüksek tutuyor olmamızla beraber Staples kartuş ürünlerini satın almada kolaylık sunuyoruz.

Smart Kartuş

Oluşturan : 06-Sep-2017 Yazar: kartonx Kategori: Bilgilendirme Okunma: 411 Yorum Yap: 0
Smart Kartuş

Smart Kartuş: Minimal tasarımdaki baskı ürünleriyle beraber baskı piyasasına giriş yapmış bir marka olması itibariyle son derece yüksek seviyede satış oranına sahip. Benzersiz baskılar yapabilmeye olanak sağlıyor olmasıyla beraber, oldukça gelişmiş ürünleri müşterilerine sunuyor. Türkiye pazarında popülerliği tırmanış göstermesiyle beraber, önemli bir konuma ulaşmış durumda. Smart markası, baskı için ürettiği ürünlerle beraber Smart kartuş modellerini de müşterilerinin kullanışlı ürünlere sahip olabilmesi için üretiyor. Smart kartuş ürünlerinin her yerde bulunamıyor olması sebebiyle, ürün kullanıcıları bu konuda yaşadıkları sorunlardan mustarip oluyorlar. Tüm teknoloji markalarını bir arada toplama ilkesiyle beraber baskı için gerekli en önemli sarf malzemelerinden biri olan Smart markalı kartuşları da sizler için satışa sunuyoruz.

Sharp Kartuş

Oluşturan : 06-Sep-2017 Yazar: kartonx Kategori: Bilgilendirme Okunma: 422 Yorum Yap: 0
Sharp Kartuş

Sharp Kartuş: Japonya'da kurulan ve dünya devleri arasında yer almayı başaran Sharp markası, teknoloji ürünleriyle beraber pazarın önemli isimleri arasında baş sıralarda yer alıyor. Sharp, ürettiği; fotokopi makinesi ve yazıcılarla beraber büyüme ivmesini hızlandırmış olmasıyla beraber, Türkiye pazarı da dâhil olmak üzere birçok farklı pazara da giriş yapmış durumda. Sharp markası, performans anlamında üst düzey olduğundan dolayı özellikle ofisler için maliyeti yüksek ürünleri tasarlıyor. Oluşturduğu teknoloji ürünleri için Sharp kartuş da üreten marka, orijinal ürünler sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilecek konsepte sahip olan teknolojinin önünü açıyor. Mürekkep püskürtmesinin zaman içerisinde yoğun kullanımdan dolayı düşmesiyle beraber Sharp kartuş ihtiyacı ortaya çıkıyor. Sharp markalı kartuş satın alma konusunda en güvenilir hizmeti sunan firma anlayışıyla hareket ediyor olmamızla sizlere istediğiniz kartuş ürünlerini sunuyoruz.